O Lukamotorsport

Lukamotorsport založil Lukáš Karhan v roce 2008 s mnoha zkušenostmi, které do té doby nasbíral ve světě motorsportu.

V současné době provozujeme populární dílnu přímo u Prahy. Zabýváme se servisem běžných i sportovních vozů většiny značek, prodejem vozů a přestavbou sportovních aut na závodní.

Lukáš Karhan

majitel / jednatel

Lukáš je v oboru kovaný odborník, staral se o okruhové, vrchařské speciály, formule, závodní vozy na špičkové úrovni. Od roku 2006 spolupracuje s týmem Callaway Competition! Jeho zkušenosti prakticky nemají limit. I když je Lukáš majitelem, dost často ho najdete v naší dílně.

Filip Ruml

majitel / jednatel

Filip je úspěšný podnikatel a spolumajitel několika dalších firem z oblasti obchodu, služeb i výroby pro průmysl. Jeho vášní jsou auta a proto se manažersky věnuje i řízení a rozvoji aktivit Lukamotosport ve kterém se 100% spojuje to co umí s tím co ho doopravdy baví.

David Schoř

mechanik

Napříč tomu, že David je nejmladší v našem týmu, tak v poslednich letech nasbíral spoustu zkušeností. Může se pochlubit ruznýmy přestavbami, servisem sportovních i běžných vozů (napříkla Corvette, Nissan GT-R a mnoho dalších) či péčí o naš závodní vůz Porsche.

Filip Doksansky

technik

Filip je velmi šikovný technik a hlavně specialista na úpravy elektroniky a ladění motorů. Má mnohaleté zkušenostmi s řadou značek od 80-tých let, po nejmodernější sportovní vozy.

Maxmilian Karhan

závodník :-)

narodil jsem se 14. 4. 2008. V naší rodině máme rádi auta. Můj tatínek opravuje Corvetty a sportovní auta. Díky němu jsem si podal ruku s řadou závodníků a sám se jedním takovým závodníkem chci stát. První závodní sezóna. Jel jsem kategorii Easykart 50, která je určena začínajícím mladým adeptům motoristického sportu ve věku 5 až 9 let. Všichni tedy jedou se stejnou závodní technikou. Poznával jsem tratě, učil se sportovní řády a celkově si zvykal na kolotoč kolem závodů. Druhá a třetí sezóna: Jel jsem kategorii Easykart 60, která navazuje na předešlou začínající techniku. Zde bych chtěl zůstat dokud mi to věk a váha dovolí, co nejdéle… Pokud mě chcete jakkoli podpořit, prosím, obraťte se na mého tátu Lukáše Karhana, protože já se vedle kariéry závodníka soustředím ještě na kariéru školáka.