Montujeme špičkové výfuky na sportovní a závodní vozy

Představujeme vám M&M Exhaustšpičkové výfuky montované přímo od nás

Po 15 letech vzájemné spolupráce na nejrůznějších projektech (včetně práce pro Corvette Callaway Competition) spojujeme oficiálně síly a nabízíme manufakturně vyráběné špičkové výfuky M&M Exhaust. Značka M&M Exhaust je zárukou inovativní síly a zavazuje se dodávat pouze kvalitní výrobky. Lukáš Karhan, majitel Lukamotorsport

Nabízíme Závodní výfukové soustavy
Silniční výfukové soustavy

Technologie ladění zvuku Zrychlýme puls

Zvuk výfukového systému M&M je jedinečný a vždy rozpoznatelný. Systémy jsou postaveny tak, aby i po dlouhé době zněly velmi dobře, a nejen, když si naši zákazníci vyzvedávají své vozidlo.

Inovace a vývoj Nové techniky

Například díky jedinečné technologii tepelné izolace mají výfukové svody, boční tlumiče, spojovací trubky a celý zadní tlumič ve speciálním krytu vyrobeném z jehlové plsti teplotní odolnost až 1100 °C.

Opravdová Nejvyšší kvalita

Bez ohledu na to, zda jsou výfukové systémy vyrobené z titanu nebo nerezové oceli: obdržíte pouze výfukové systémy, které stanoví standardy v oblasti odolnosti, výkonu, zvuku a regulace teploty.

Nepostradatelná Ekologie

Výroba probíhá podle nejnovějších norem a výfukové systémy odpovídají předpisům. Celý procesní řetězec, od zpracování materiálů až po používání produktů je v souladu s normami.

Když se řekne Manufaktura

Výrobky jsou ručně vyráběné. Každý zaměstnanec společnosti M&M je odborníkem ve svém oboru. Kvalita výrobku a kvalita výroby jsou na nejvyšší úrovni.

Být nejlepší vyžaduje Zkušenost

Předtím, než se produkt dostane do ulic, projde mnoha vývojovými kroky. Máme obrovské odborné znalosti v oblasti implementace speciálních požadavků zákazníků.

Proč právě M&M Exhaust?

M&M Exhaust vyvíjí a vyrábí sběrné výfukové potrubí, katalyzátory a kompletní výfukové systémy pro vyladěné silniční sportovní vozy a závodní vozy. Mezi hlavní zákazníky patří výrobci automobilů v odvětví sportovních automobilů, jako jsou Porsche a Corvette. M&M Exhaust je specialistou na jemné doladění výfukové soustavy s flexibilními a specifickými produkty určenými pro velkoobjemové a výkonné motory.

Klapkové výfukové
systémy
90%

Tepelně izolované
systémy
95%

Konstrukce a vývoj
prototypu
90%

Výfukové systémy pro
závodní sektor
90%

Silniční výfukové soustavy Street Exhaust. Ze závodních tratí na ulici

Vzhledem k mnoha úspěchům v závodech došlo na následný rozvoj divize „Street Exhausts“. V posledních letech byla enormní poptávka po výfukových systémech, které kombinují obvyklý výkon M&M s použitelností pro silniční provoz. Na této stránce najdete již vyvinuté výfukové systémy, které lze ručně vyrobit a dále vylepšit podle požadavků zákazníka: Chcete barevné koncovky výfuku z titanu s vlastním logem? Chcete brutální zvuk, jemnější ladění nebo obojí? Cena kompletního výfuku od 80 000 Kč podle typu vozu. Potřebujete-li přesnou cenu, napište nám níže do formuláře nebo nám zavolejte 606 875 921. Děkujeme.

Závodní výfukové soustavy Race Exhaust

Efektivní výroba výfukových systémů s regulací hluku dle předpisů na závodní tratě. Hlučnost závodních automobilů stále více určuje způsob jejich použití na soutěžích. Zároveň hraje hlavní roli regulace teploty, kterou máme patentovanou a maximální možný výkon. V závislosti na požadavcích zákazníka provádíme výrobu a izolaci následujících částí výfukové soustavy: Optimalizované svody Vedlejší tlumiče Spojovací potrubí Koncový tlumič výfuku

Produkty M&M Exhaust využívají desítky závodních týmů

Zanechte nám kontakt, ozveme se vám a řekneme detaily