O nás

O Luka Motorsport

Luka Motorsport založil Lukáš Karhan v roce 2008 s mnoha zkušenostmi, které nasbíral a neustále sbírá ve světě motorsportu.

V současné době provozujeme populární dílnu u Prahy. Zaměřujeme se na servis většiny sportovních vozů. Zejména však Corvette a Porsche. Umíme také najít vhodný automobil ke koupi a za automobily, které servisujeme ručíme.

Zkušenosti z motorsportu převádíme i do naší praxe, dokážeme zjistit stav opotřebení, diagnostikovat problém a zajistit 100% funkčnost. Umíme díly opravovat i vyměňovat. U nás máte vždy na výběr.

Představujeme tým Luka

Lukáš
Karhan

majitel a mechanik Corvette

Lukáš je v oboru velký odborník, stará se o okruhové, vrchařské speciály, formule, závodní vozy na špičkové úrovni. Od roku 2006 navíc spolupracuje s týmem Callaway Competition! Často ho najdete v naší dílně.

Ondřej
Knotek

provozní ředitel

Připravujeme...

Jakub
Havlíček

mechanik

Jakub je člověk, na kterého se jde 100% spolehnout když potřebujete. Navíc je velmi šikovný a má srdce pro sportovní auta na správném místě.

Lukáš
Kvasnička

mechanik

Parťák, který se stará o závodní techniku nejmladšího člena Teamu Maxe Karhana a servisuje v Lukamotorsport veškeré skvosty našich klientů včetně závodní Corvette Lukamotorsport.