O nás

O Luka Motorsport

Luka Motorsport založil Lukáš Karhan v roce 2008 s mnoha zkušenostmi, které nasbíral a neustále sbírá ve světě motorsportu.

V současné době provozujeme populární dílnu u Prahy. Zaměřujeme se na servis většiny sportovních vozů. Zejména však Corvette a Porsche. Umíme také najít vhodný automobil ke koupi a za automobily, které servisujeme ručíme.

Zkušenosti z motorsportu převádíme i do naší praxe, dokážeme zjistit stav opotřebení, diagnostikovat problém a zajistit 100% funkčnost. Umíme díly opravovat i vyměňovat. U nás máte vždy na výběr.

Představujeme tým Luka

Lukáš
Karhan

majitel a mechanik Corvette

Lukáš je v oboru velký odborník, stará se o okruhové, vrchařské speciály, formule, závodní vozy na špičkové úrovni. Od roku 2006 navíc spolupracuje s týmem Callaway Competition! Často ho najdete v naší dílně.

Tomáš
Schmiedberger

hlavní mechanik Porsche

Tomáš je v našem týmu člověk č.1 na motory Porsche. Jeho dlouholeté zkušenosti jsou jeho předností. Může se pochlubit i různými renovacemi automobilů Porsche. Můžete ho sledovat na jeho Instagramu zde.

Filip
Doksansky

technik

Filip je velmi šikovný technik a hlavně specialista na úpravy elektroniky, softwaru a ladění motorů. Má mnohaleté zkušenostmi s řadou značek od 80-tých let, po nejmodernější sportovní vozy.